Svietiaca korytnačka magická - MODEL 2014

Expresná doprava kuriérom od 1,90€
DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 100€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
11,10€ 13,00€

Momentálne vypredané Model: svietiaca korytnačka

Dostupné možnosti

* Batérie 3 kusy AA 1,5V:


* Farba korytnačky:

Svietiaca korytnačka
NAJLEPŠIA CENA NA INTERNETE
za tento typ korytnačky

Podrobný návod na použitie >

Svietiaca korytnačka - táto korytnačka je novým modelom korytnačky v našej ponuke. Ide o väčší a kvalitnejší model pre sezónu zima / 2014. Je vhodná najmä pre deti, ktoré sa boja zaspať samé a boja sa tmy. Pancier tejto korytnačky slúži deťom aj ako nočné svetielko.

Toto nočné svetielko môže byť najlepším priateľom Vášho dieťaťa pri temnej noci. Padarujte mu peknú hračku, ktorá zabezpečí pokojný spánok pod nočnou oblohou, ktorú táto korytnačka vytvorí. Farby oblohy majú schopnosť zmierniť stres dieťaťa z tmy a podporiť relaxáciu. Táto zábavná a vzdelávacia hračka je navrhnutý tak, aby deti zaspali jednoduchšie.

Korytnačka premieta farebné obrazce mesiaca a hviez na strop a steny v rôznych farbách. Projekcia je v 4 upokojujúcich farbách: oranžová Vaše dieťa zaujme, modrá farba pôsobí na deti upokokojujúco, zelená reprezentutuje rast a znovuzrodenie, zatiaľ čo červená vyžaruje teplo a pokoj. K dispozicií je jeden spínač a tri tlačidlá, ktoré vyberte preferovanú farbu a hudbu.

Napájanie - pomocou troch batériami AA (nie sú súčasťou balenia, v možnostiach ak vyberiete Áno budú batérie pribalené),. Taktiež obsahuje automatický časovač, ktorý svietiacu korytnačku po 60 minútach vypne.

Režimy: manuálne prepínanie farieb (vyberiete si farbu osvetlenia panciera), alebo automatický - automatický režim, ktorý mení farbu panciera na 4 rôzne farby.

Tri varianty zvuku: hlasný, tichý, off
Rozmery: 340 x 19 x 90mm

Sada obsahuje:
Svietiacu korytnačku
USB kábel
krabica
USB kábel na napájanie

Zákazníci, ktorí si túto plyšovú hračku u nás zakúpili, si ju nemôžu vynachváliť. Pozrite si recenzie našich zákazníkov priamo na stránke.

Korytnačka je hračka ocenená mnohými oceneniami rodičov i špeciálnych súťaží kreatívnych hračiek.

- premieta súhvezdia na stenu
- svetlo je možné kedykoľvek vypnúť
- 3 rôzne farebné prevedenia oblohy
- 4 rôzne farebné prevedenia: modrá, ružová, zelená, svetlohnedá
- automatické vypnutie po cca 60 minútach
- napájanie na 3ks AAA batérií

 

 

Vianočné svetielka