Sedací vak Naoki - polyester - objem 300l

Expresná doprava kuriérom od 1,90€
DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
73,50€ s DPH
61,25€ bez DPH

Momentálne vypredané Model: naoki - polyester

Dostupné možnosti

* Polyester - Farba:
* Doprava sedacieho vaku:


Skvelý Sedací vak Naoki

Sedací vak je vhodný do každej miestnosti ako skvelý bytový doplnok. Sedacie vaky sú vyrobené z polyesteru, ktorý je jedinečný a jednoduchý na údržbu. Sedací vak z polyesteru je vhodný aj do exteriéru: na balkón, terasu alebo ako záhradný doplnok. Skvelý doplnok aj do reštaurácii, barov, ale hlavne sedací vak poskytuje pohodlné sedenie. Najlepší na oddych!

Materiál: Polyester

Základňa: 90 cm

Výška: 90 cm

Výška sedacej časti: 35 cm

Šírka: 100 cm

Hĺbka sedacej časti: 50 cm

Objem: 300 l

Náplň vaku je antialergická - sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami o priemere 3-4 mm. Guličky sú mäkké a dokážu sa prispôsobovať polohám sedenia.

.

Návod na údržbu:

Sedacie vaky vyrobené z polyesteru sa pri ľahkom znečistení najlepšie očistia jemnou zubnou kefkou a čistiacim prostriedkom určeným na čistenie produktov z polyesteru alebo mydlovou vodou. Nepoužívajte veľa vody, pretože sedací vak môže namoknúť. Po vyčistení povrch osušte suchou handričkou. V prípade veľkého znečistenia vyhľadajte čistiace prostriedky na polyester a postupujte podľa návodu na obale čistiaceho prostriedku. Sedací vak je možné odzipsovať a poťah vaku ručne vyprať. Polyester je citlivý na vysoké teploty, neodporúča sa prať v práčke!