Sedací vak Pillow M - modern - objem 420l

Expresná doprava kuriérom od 1,90€
DOPRAVA ZADARMO pri nákupe nad 50€
Možnosť vrátenia alebo výmeny do 14 dní
Bezpečný nákup u overeného predajcu
94,70€ s DPH
78,92€ bez DPH

Momentálne vypredané Model: pillow m - modern

Dostupné možnosti

* Modern - Farba:
* Doprava sedacieho vaku:


Skvelý Sedací vak Pillow M

Sedací vak je vhodný do každej miestnosti ako štýlový bytový doplnok. Sedacie vaky sú vyrobené z polyesteru, ktorý je jedinečný a jednoduchý na údržbu. Sedací vak z polyesteru je vhodný aj do exteriéru: na balkón, terasu alebo ako záhradný doplnok. Skvelý doplnok aj do reštaurácii, barov, kancelárii ale hlavne, sedací vak poskytuje pohodlné sedenie. Sedací vak modern je najštýlovejším doplnok a zároveň najpohodlnejším sedením!

Materiál: Polyester

Výška: 170 cm

Šírka: 135 cm

Objem: 420 l

Náplň vaku je antialergická - sedací vak je naplnený polystyrénovými guličkami o priemere 3-4 mm. Guličky sú mäkké a dokážu sa prispôsobovať polohám sedenia.

Návod na údržbu:

Sedacie vaky vyrobené z polyesteru sa pri ľahkom znečistení najlepšie očistia jemnou zubnou kefkou a čistiacim prostriedkom určeným na čistenie produktov z polyesteru alebo mydlovou vodou. Nepoužívajte veľa vody, pretože sedací vak môže namoknúť. Po vyčistení povrch osušte suchou handričkou. V prípade veľkého znečistenia vyhľadajte čistiace prostriedky na polyester a postupujte podľa návodu na obale čistiaceho prostriedku. Sedací vak je možné odzipsovať a poťah vaku ručne vyprať. Polyester je citlivý na vysoké teploty, neodporúča sa prať v práčke!