Stavy objednávok a zásob

Po vytvorení objednávky, ste o jej odoslaní informovaný emailom. V každom informačnom emaili, ktorý Vám odošleme je uvedený stav vybavovania Vašej objednávky.

Možné stavy pri dostupnosti produktu

Skladom - Tovar je dostupný na našom internom sklade, alebo je dostupný na dodávateľskom sklade kde je enormný pohyb tovarov a v ojedinelých prípadoch može dôjsť k nedodaniu tovaru o ktorom budete informovaný telefonicky alebo emailom.

Dostupnosť 3 - 7 dní - Tovar sa nenachádza na našom internom sklade a rovnako sa nenachádza ani nadodávateľskom sklade, čaká sa na jeho doskladnenie v priebehu 3-7 dní.

Tovar na objednávku - Tovar sa nachádza v našej ponuke, ale nikdy ho nedržíme skladom, rovnako ho nemusia držať skladom ani naši dodávatelia na tovar sa čaká cca 30 dní ak nie je uvedené inak.

Momentálne vypredané - Tovar bol zaradený do ponuky, avšak jeho predaj sa skončil.


Možné stavy Vašich objednávok

Vybavuje sa - Vaša objednávka bola korektné odoslaná do nášho systému.

Pripravuje sa na odoslanie - Vaša objednávka sa pripravuje na odoslanie, avšak chýbajú nám informácie o dodacej adrese, alebo čakáme na tovar od dodavateľa.

Vyexpedovaná - Vaša objednávka je pripravená na odoslanie. V daný deň objednávku vyexpedujeme. Objednávky odosielame výhradne Expres kuriérom Slovenskej Pošty. Na objednávky je dodacia doba 24 hodín.

Zrušená - Vaša objednávka je zrušená - buď na Vašu žiadosť, alebo nemáme kompletné informácie, ktoré potrebujeme na jej odoslanie a nepodarilo sa nám s Vami spojiť (emailom, alebo telefonicky). Objednávku je možné zrušiť do 5 hodín od objednania a to iba telefonicky. Stačí uviesť meno, ID objednávky, e-mail a popis objednaného tovaru.